AP Nord ApS
Tel. +370 646 14627
CVR 32341683

Ap Nord ApS

„AP Nord ApS“ Danijos žemės ūkio bendrovė. Dirbame nuo 2013 m. Pagrindinė veikla – žemės ūkio bendrovių ir įvairių sodininkystės, daržininkystės, miškininkystės ūkių bei šiltnamių aptarnavimas visoje šalies teritorijoje.

„AP Nord ApS“ patikima bendrovė, turinti gerą vardą Danijoje. Pagrindiniai klientai – didelės žemės ūkio bendrovės.

Vertiname ilgalaikius santykius su savo klientais ir darbuotojais, visuomet dedame didžiausias pastangas jiems kurti ir puoselėti.

Keliame aukščiausius reikalavimus teikiamų paslaugų kokybei ir jų įgyvendinimui. Dėl šios priežasties mūsų paslaugas renkasi vienos didžiausių Danijos žemės ūkio bendrovių. Aukšti reikalavimai keliami ir darbuotojų kultūrai ne tik su klientais, bet ir darbdaviu „AP Nord ApS“.

Darbuotojai yra įdarbinami tiesiogiai bendrovėje „AP NORD ApS“. Laisvos darbo vietos skelbiamos skiltyje „Darbo pasiūlymai Danijoje“.  Čia rasite ir teisinės informacijos apie mokesčius, gyvenimą bei darbą Danijoje.

Kadangi stengiamės išlaikyti esamus darbuotojus, nauji darbo pasiūlymai Danijoje skelbiami ne dažnai. Dažniausiai tik tada, kai klientai didina pagaminamos produkcijos kiekius ar vykdo plėtrą.

Darbas Danijoje