AP Nord ApS
Tel. +370 646 14627
CVR 32341683

Veikla

Darbus atliekame patikimų Danijos žemės ūkio bendrovių laukuose ir šiltnamiuose. Stengiamės, kad užsakovas pasirinkęs mus, pats nepatirtų jokių keblumų ar rūpesčių. Apmokyti mūsų  darbuotojai sodina ir prižiūri daržovių, kalėdinių medelių, gėlių sodinukus. Juos paruošia pardavimui ir eksportui.

Galime pasiūlyti laikiną (sezoninį) ir nuolatinį darbą, tačiau reiktų realiai įvertinti savo galimybes, kadangi reikalinga ištvermė, fizinė jėga.

Siekiame, kad mūsų paslaugų kokybė būtų pati aukščiausia ir atitiktų danų ūkininkų poreikius. Todėl atrinkdami darbuotojus atsižvelgiame ir į jų darbo patirtį bei motyvaciją.

Trumpai pristatome siūlomų darbų pobūdį.

Medelynai

Darbas Danijoje Sodinukų plantacijoje

Eglių sodinukų Abies nordmanniana ir Nobilis (2/1 – 3/0 ir 2/2) rūšiavimas pagal kokybės reikalavimus, retinimas (2/0). Darbuotojai, sodinukų plantacijoje dirba atvirame ore, todėl būtina pasirūpinti tinkama apranga ir avalyne, nes Danijoje oro sąlygos yra permainingos, dažnai lyja, pučia gana stiprūs vėjai. Sodinukus prižiūrėti nėra sudėtinga, prieš pradedant darbą suteikiamos išsamios instrukcijos lietuvių kalba, kolegos geranoriškai paaiškina, ką reikia daryti, kaip viską atlikti teisingai ir sparčiai. Šis darbas atliekamas pavasarį ir vasarą.

Darbas Danijoje Kalėdinių medelių plantacijoje

Eglučių Abies nordmanniana sodinimas, persodinimas, tręšimas, formavimas, paruošimas eksportui. Darbai atliekami pavasarį ir vasarą. Taip pat dekoratyvinių Abies nordmanniana ir Nobilis eglučių šakų karpymas nuo medžių, rišimas ir paruošimas eksportui. Dirbama atvirose erdvėse, kur reikia tinkamai apsirengti. Visiems darbams yra suteikiamos lietuviškos instrukcijos, todėl patirtis miškininkystės ūkyje ne visada reikalinga. Tik tiems, kas dirba su benzininiu pjūklu reikalingas pjūklininko pažymėjimas. Jį galima gauti išklausius specialius kursus. Darbas  sezoninis. Atliekamas rudenį ir žiemą.

Salotų ūkis

Darbas salotų ūkyje Danijoje. Salotų, kopūstų sodinukų sodinimas, priežiūra, derliaus nuėmimas ir produkcijos paruošimas transportavimui. Dirbama atviruose laukuose, todėl darbuotojai turi prisitaikyti prie skirtingų darbo sąlygų.

Reikia rūpintis kininiais kopūstais, žiediniais kopūstais, baltagūžiais kopūstais, kūginiais kopūstais, įvairių salotų ir kitų gerai žinomų daržovių sodinimu ir užauginimu. Dirbama ir su sodinukais, ir su užaugusiomis daržovėmis. Šis darbas gali tęstis tik šiltuoju metų laiku – pavasarį, rudenį.

Pramoniniai šiltnamiai

Darbas Danijoje Vazoninių gėlių šiltnamiuose

Įvairių vazoninių gėlių sodinimas, priežiūra, produkcijos paruošimas transportavimui. Dirbama su tokiomis gėlėmis kaip:petunija, gerbera, becopa, dahlia ir t.t. Gėlės yra sodinamos, prižiūrimos, o kai sodinukai paauga, persodinamos į specialius vazonėlius. Tada supakuojamos pardavimui ir paruošiamos išvežimui į parduotuves. Darbas nėra sudėtingas, tačiau reikalauja didesnių fizinių pastangų. Prieš pradėdami dirbti darbuotojai gauna išsamias instrukcijas. Šis darbas gali tęstis ištisus metus.

Darbas Danijoje Daržovių sodinukų šiltnamiuose

Įvairių daržovių sodinukų sėklų sėjimas, skiepijimas, priežiūra ir produkcijos paruošimas transportavimui. Darbas šiltnamyje, todėl darbo sąlygoms oras neturi didelės įtakos, tačiau vis tiek reikalauja fizinės ištvermės kaip ir visi kiti žemės ūkio darbai. Darbuotojai gauna instrukcijas lietuviškai ir tada sėja bei prižiūri agurkų, pomidorų sodinukus, paruošia juos pardavimui, transportavimui. Vėliau sodinukai yra išvežami į specializuotas parduotuves ar kitus ūkius sodinimui. Šis darbas dažniausiai būna sezoninis – nuo gruodžio iki vasario pabaigos.